Оформити замовлення

ТОВ «Ельграф»

Засноване в 1992 році.
Наша спеціалізація – це виготовлення повноколірної упаковки з картону, гофрокартону та мікрогофрокартону. Зокрема, лотків для овочів та фруктів, дисплеїв з гофрокартону та мікрогофрокартону, різноманітної сувенірної упаковки та інше.
Використання технологій препрінту та каширування.
За допомогою офсетного та флексографічного друку Elgraf створює унікальну упаковку для продукції найрізноманітніших галузей промисловості.

Виробництво

Сьогодні «Ельграф» є одним із найбільших у Західній Україні виробників повноколірної упаковки з картону та гофрокартону.

Чотири виробничі цехи, дільниця із виготовлення штанцформ і сучасне устаткування додрукарської підготовки та післядрукарської обробки, високопродуктивні машини офсетного і флексографічного друку, а також досвідчений колектив – це поєднання дозволяє виготовляти широкий асортимент поліграфічної продукції: класичну упаковку з картону, кашированого мікрогофрокартону та гофрокартону, групову та сувенірну упаковку, широкоформатну рекламно- презентаційну продукцію (дисплеї, стенди, шоубокси та ін.)

Основною перевагою нашої фірми є великоформатний флексографічний друк (до 8-ми кольорів), який дозволяє у стислі терміни друкувати великі тиражі з високою якістю, а також подальше виготовлення гофроматеріалів із попередньо задрукованих шарів матеріалу.

Короткі відомості про процеси

Сировина

Матеріал для упаковки (картон та папір різних видів), а також оздоблювальні матеріали (лаки, фарби, плівки та фольга) надходять безпосередньо від іноземних виробників Польщі, Словенії, Німеччини, Австрії та Угорщини.
Використовується також вітчизняна сировина.

Штанцформи

Висікання – одна з найважливіших операцій у всьому технологічному процесі виготовлення упаковки, тому ще одним важливим видом нашої діяльності є виготовлення високоякісних штампів для висікання.
Для висічки крою коробки на підприємстві встановлені тигельні та плосковисічні машини, що обслуговуються досвідченими спеціалістами, здатними виконати висічку будь-якої складності та точності. Спеціальне устаткування дозволяє робити штанцформи різних розмірів, зокрема великих форматів.

Колірність

Наші друкарські машини відповідають вимогам галузі та дозволяють здійснювати якісний друк різною комбінацією фарб: як за традиційною тріадною технологією CMYK, так і з використанням кольорів із каталогу PANTONE.

ТОВ «Ельграф» постійно вдосконалюється і працює над утвердженням своєї репутації на ринку поліграфічних послуг. Наші сертифікати є підтвердженням нашої роботи над якістю нашої продукції.

Сертифікат ISO 9001:2015

Сертифікація системи управління менеджменту якості

Номер ліцензії FSC® С146958

Шукайте наше FSC®-сертифіковане паковання

Оформити замовлення

    Малюнок/креслення

    Ваша конфіденційність дуже важлива для нас.

    Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам.