Ельграф

ТОВ «Ельграф» засноване в 1992 році. Ми спеціалізуємось на виготовленні повноколірної упаковки з картону, гофрокартону та мікрогофрокартону. Використовуємо такі технології, як препрінт та каширування. За допомогою офсетного та флексографічного друку ми створюємо упаковку для продукції найрізноманітніших галузей промисловості.

Ми завжди прагнемо розвитку та вдосконалення: від підготовки кадрів та реорганізації роботи всіх відділів – до модернізації обладнання, освоєння нових видів виробництва та відкриття нових представництв і в Україні, і в Європі.

Виробництво

Сьогодні «Ельґраф» є одним із найбільших у Західній Україні виробників повноколірної упаковки з картону та гофрокартону.

Чотири виробничі цехи, дільниця із виготовлення штанцформ і сучасне устаткування додрукарської підготовки та післядрукарської обробки, високопродуктивні машини офсетного і флексографічного друку, а також досвідчений колектив – це поєднання дозволяє нам виготовляти широкий асортимент поліграфічної продукції: класичну упаковку з картону, кашированого мікрогофрокартону та гофрокартону, групову та сувенірну упаковку, широкоформатну рекламно- презентаційну продукцію (дисплеї, стенди, шоубокси та ін.)

Основною перевагою нашої фірми є великоформатний флексографічний друк (до 8-ми кольорів), який дозволяє у стислі терміни друкувати великі тиражі з високою якістю, а також подальшим виготовленням гофроматеріалів із попередньо задрукованих шарів матеріалу.

Фальцувально–склеювальна лінія забезпечує формовку продукції та її склейку. Машини можна переналагоджувати як для одно-, так і для 5-ти точкового склеювання, що є важливим при виготовленні коробок складної конфігурації.

Сировина

Матеріал для упаковки (картон та папір різних видів), а також оздоблювальні матеріали (лаки, фарби, плівки та фольга) надходять безпосередньо від іноземних виробників Польщі, Словенії, Німеччини, Австрії та Угорщини. Використовується також вітчизняна сировина.

Штанцформи

Висікання – одна з найважливіших операцій у всьому технологічному процесі виготовлення упаковки, тому ще одним важливим видом нашої діяльності є виготовлення високоякісних штампів для висікання.

Для висічки крою коробки на підприємстві встановлені тигельні та плосковисічні машини, що обслуговуються досвідченими спеціалістами, здатними виконати висічку будь-якої складності та точності. Спеціальне устаткування дозволяє робити штанцформи різних розмірів, зокрема великих форматів.

Колірність

Наші друкарські машини відповідають вимогам галузі та дозволяють здійснювати якісний друк різною комбінацією фарб: як за традиційною тріадною технологією CMYK, так і з використанням кольорів із каталогу PANTONE.

ТОВ «Ельграф» постійно вдосконалюється і працює над утвердженням своєї відмінної репутації на ринку поліграфічних послуг. Наші сертифікати є підтвердженням нашої роботи над якістю нашої продукції.

certificate-1
Сертифікат ISO 9001:2015
Сертифікація системи управління менеджменту якості
certificate-2
Сертифікат